• APC KVM preklopnik, 16 Port AP5202 KVM preklopnik APC 16 Port Multi-Platform Analog KVM ; Manage multiple servers with just one keyboard, monitor and mouse. Includes: Configuration cable, Country-specific detachable power cord, Documentation CD, KVM cables not included, Rack Mounting brackets, User Manual

    7843,70 kn

    6274,96 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • APC KVM PS/2 kabel AP5254 KVM PS/2 kabel UPS AP5254, APC KVM PS/2 Cable - 3.6m

    582,63 kn

    466,10 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • APC KVM PS/2 kabel, duljina 1.8m AP5250 KVM PS/2 kabel UPS AP5250, APC KVM PS/2 Cable - 6 ft (1.8 m)

    453,16 kn

    362,53 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • APC KVM preklopnik, 8 Port AP5201 KVM preklopnik APC 8 Port Multi-Platform Analog KVM ; Manage multiple servers with just one keyboard, monitor and mouse. Includes: Configuration cable, Country-specific detachable power cord, Documentation CD, KVM cables not included, Rack Mounting brackets, User Manual

    4962,74 kn

    3970,19 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • APC Rack Automatic Transfer Switch AP7723 Rack Automatic Transfer Switch Rack Automatic Transfer Switch, Ulaz/Izlaz 230V, 16A, Izlazni priključci 8x IEC 320 C13; 1x IEC 320 C19, Ulazni konektor IEC-320 C20

    6151,16 kn

    4920,93 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link KVM switch DKVM-222 DKVM-222 DKVM-222, desktop, 2-Port USB KVM Switch sa Audio podrškom, 1,8m KVM kabel uključen, resolucija 2048x1536 (QXGA), 1920x1440(WUXGAA), KVM konektor, podržava multiple monitor resolution Tipkovnica -1 x USBtype A female Miš -1 x USB type A female Monitor - 1 x hdB-15 female (Blue) Audio - 1 x 3.5 mm Mini-Phone Stereo Jack female (green) Remote control - 1 x 2.5 mm 4 Pin Phone Jack (female) - 5V DC Operating Voltage

    346,25 kn

    277,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet KVM 8 portni switch 506441 Intellinet KVM 8 portni switch, rackmount, Priključci 8x KVM (PS/2), rezolucija 11600x900 Upravljanje tipka,OSD "Hot Key", napajanje vanjski adapter,metalno kućište, 8x KVM kabela uključenih, 8x HD15 female connnections, konzolni porti; 2 x USB type A (keyboard, mouse), 2 x PS/2 mini-DIN 6 female (keyboard, mouse), 1 x HD15 female (video)

    1808,13 kn

    1446,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT DEM-311GT D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m.

    542,50 kn

    434,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT DEM-310GT D-Link DEM-310GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseLX, za single-mode optička vlakna, dosega do 10km.

    777,50 kn

    622,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link kabel (stacking) DEM-CB100 DEM-CB100 D-Link DEM-CB100, 100cm loop-back stacking cable.

    2243,75 kn

    1795,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Mini-GBIC SFP TransceiverDEM-211 DEM-211 D-Link DEM-211, 155Mbps multi-mode LC SFP transceiver (2km), wavelength: 1310nm, duplex LC connector, power voltage: 3.3V.

    997,50 kn

    798,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP mini-GBIC SFP Transceiver, SX-LC PROCURVE SX-LC MINI GBIC SX-LC mini GBIC je Small Form Factor Pluggable (SFP) gigabit SX transceiver koji pruža full-duplex gigabitno rješenje do 550 m na multimodnom vlaknu,J4858C

    860,00 kn

    688,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC  PROCURVE LX-LC MINI GBIC LX-LC MINI GBIC za povezivanje optičkom vezom,J4859C

    1867,50 kn

    1494,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis, mini-GBIC SFP Transceiver, AT-SPSX AT-SPSX AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, Plug&Play, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m Više informacija možete pronaći na linku: http://alliedtelesis.eu/media/datasheets/spsx_ds.pdf

    969,38 kn

    775,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB bežični adapter DWA-131 DWA-131 Wireless N 802.11n Wireless N USB Nano Adapter, 802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. Kompaktni dizajn. Integrirana antena, WPS tipka.

    110,00 kn

    88,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DAP-1360/E DAP-1360/E D-Link DAP-1360 Wireless N 802.11n Open Source Access Point / Router. 1x LAN port. Sedam načina rada Access Point, Wireless Client, Bridge, Bridge with AP, Repeater, WISP Client Router i WISP Repeater. Podrška za WEP, WPA/WPA2 enkripciju. Podrška za WPS (brzo, sigurno i jednostavno složite vašu bežičnu mrežu), QoS, WMM

    291,25 kn

    233,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • PCI bežični adapter Asus PCE-N10 PCE-N10 Wireless-N150 PCI Express Adapter PCE-N10, bežični, PCIe, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka antenski konektor SMA, Broj priključaka 1

    96,44 kn

    77,15 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB bežični adapter DWA-121 DWA-121 Wireless N 802.11n Wireless N USB Adapter, 802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. Do 150Mbps. Integrirana antena.

    67,93 kn

    54,34 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys USB bežični adapter AE1200-EE AE1200-EE NOVO! Linksys AE1200-EE; nasljednik WUSB 100, USB wireless N adapter, 802.11n, 300Mbps. USB, 2.0 kompatibilan, 2x interne antene

    255,75 kn

    204,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB bežični adapter DWA-127 DWA-127 DWA-127, Wireless N 802.11n Wireless N USB Adapter,802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. Do 150Mbps. Rotirajuća antena, koja omogučava većji domet bežičnog signala. WPS enkripcija

    150,00 kn

    120,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DAP-2360 DAP-2360 D-Link DAP-2360, wireless N300 single band PoE Access Point, 1x gigabit PoE Ethernet LAN Port, WPA/WPA2, WEP Securtiy,podrška rada AP/WDS/WDS,AP/AP Client mode, do 27dbm High Power design (Dual Chain)

    1320,00 kn

    1056,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DAP-2310/E DAP-2310/E DAP-2310, nasljednik DWL-2100AP, wireless N, do 300 Mbps, 1xGE LAN port, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, AP, bridge mode, WPA, WPA2 enkripcija, podrška za Radius, MAC adress filtering,podrška za višeSSID i VLAN, web browser, Telnet, SNMP v1, 2,3, SSH

    792,50 kn

    634,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless adapter Asus USB-N13 USB-N13 ASUS-ova USB-N13 posebno dizajnirana unutarnja antena vam omogućuje dosljedan prijenos i široku pokrivenost.WPA/WPA2 enkripcija poduzeća vam omogućuje pristup korporativnim certifikatima- potvrda autentičnosti mreže, omogućavajući vam brzu komunikaciju u zaštićenom okruženju.

    105,01 kn

    84,01 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Bluetooth adapter Asus USB-BT400 USB-BT400 USB-BT400 je Bluetooth Smart Ready USB adapter s novim Bluetooth 4.0 sposobnostima. Povezuje vas s mnoštvom kompatibilnih uređaja i podržava Bluetooth niskoenergetske (BLE) kako bi se smanjila potrošnja energije. U dva načina rada, USB-BT400 održava potpunu kompatibilnost s Bluetooth 3.0, 2.1, i 2.0.

    96,44 kn

    77,15 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB bežični adapter DWA-182 DWA-182 D-Link DWA-182, Wireless AC Dual band Wireless USB Dongle, 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface (brzina 480Mbps), WPS, brzina do 900 Mbps, inegrirana antena

    308,75 kn

    247,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1320/E DAP-1320/E D-Link DAP-1320, Wireless range extender, 802.11b/g/n, 2 interne antene, WPA, WPA2, WPS,WEB GUI, podržava Internet Exploer, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome. Kompatibilan sa većinom 802.11b/g AP-a.

    156,75 kn

    125,40 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DWL-2600AP/E DWL-2600AP/E D-Link DWL-2600AP, unutrašnji, 802.11b/g/n 2.4 GHz, LAN 10/100; RJ 45,2x2 MIMO embedded antene, WPA/ WPA2, Rogue AP Detection; MAC adress Filtering, AP Load Balancing Setup, WDS, AP CLustering, qoS, Napajanje vanjski adpater/ PoE

    1012,50 kn

    810,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Bluetooth adapter Asus USB-BT211 USB-BT211 Najnoviji Bluetooth v2.1 Asus USB-BT211. EDR funkcija omogućuje prijenos podataka do 3Mbps. USB 2.0 za brzi prijenos podataka i napajanja. Dodatno napajnaje nije potrebno.

    85,73 kn

    68,58 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link micro USB bežični adapter DWA-171 DWA-171 DWA-171, Wireless AC Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, brzina do 433 Mbps na 5Ghz, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8

    193,75 kn

    155,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba AP-303H 2x2 UNIFIED AP, JY678A JY678A Aruba AP-303H 2u1 fleksibilan ACCESS POINT. Idealan cjenovno prihvatljiv 802.11ac Wave 2 AP za široku primjenu u školama turizmu, hotelijerstvu pa sve do malih ureda. Moguće postavljanje na zid ili stol sa postoljem kao dodatna opcija. MU-MIMI, 802.11ac, unutrašnji, brzina prijenosa podataka 867Mbps, podržava 2,4GHz i 5GHz,2 integrirane 2x2 MIMO antene. Napajanje preko PoE, Max potrošnja 9,7W. Lifetime warranty. JY678A / http://www.arubanetworks.com/assets/ds/DS_AP303H.pdf • Uplink: 10/100/1000BASE-T Ethernet (RJ-45, back) -Auto-sensing link speed and MDI/MDX -PoE-PD (input): 48 Vdc (nominal) 802.3af/at PoE • Local: Three 10/100/1000BASE-T Ethernet (RJ-45 • USB 2.0 host interface (Type A connector) --3G/4G cellular modems --Device battery charging port --Capable of supplying up to 1A/5 watts of power to an attached device

    3933,75 kn

    3147,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba rackmount kit, AP-220-MNT-W1 JW046A Aruba rackmount kit, AP-220-MNT-W1 Flat Surface Wall/Ceiling Black AP Basic Flat Surface Mount Kit, JW046A

    177,50 kn

    142,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus USB-N14 USB-N14 Dobijete više fleksibilnosti pri postavljanju USB-N14 adaptera s uključenim USB produžnim kabelom. Veća sloboda, bolji prijem, što vam omogućuje fino podešavanje i pozicioniranje za najbolji signal.

    162,88 kn

    130,30 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless USB adapter Asus USB-N10 nano USB-N10 nano Bežični-N150 USB nano adapter koji omogućava 25% veće pokrivanje signal za pojačanu bežično povezivanje. Auto-off funkcija radi uštede energije u pokretu.

    85,73 kn

    68,58 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link micro USB bežični adapter DWA-172 DWA-172 DWA-172, Wireless AC 600 Dual band Wireless USB adapter 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 2.0 interface, WPS, podržava drivere Windows XP,Windows 7 & 8, rotirajuča antena 90' vertikalno, 180' horizontalno

    235,00 kn

    188,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless USB adapter Asus USB-AC51 USB-AC51 USB-AC51, bežični, USB, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Vrsta priključaka integrirana antena, dual-band 5GHz/2.4GHz, internal 4.56 dBi antenna x 2

    208,95 kn

    167,16 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless USB adapter Asus USB-AC56  USB-AC56 ASUS USB-AC56 je dual-band 802.11ac Wi-Fi adapter s USB 3.0 priključkom koji donosi visoke performanse podrškom za bežično umrežavanje za stolna i prijenosna računala.

    506,85 kn

    405,48 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • myDlink HOME Smart Starter Kit, DCH-100KT/E DCH-100KT/E Smart Home HD Starter Kit (DCH-100KT) Pametni Starter kit daje Vam mogućnost da postavite, kontrolirate, pratite i automatizirate Vaš dom s bilo kojeg mjesta. Kit uključuje pametnu utičnicu (DSP-W215), Wi-Fi senzor pokreta (DCH-S150) i mrežnu kameru (DCS-935L).

    1745,00 kn

    1396,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1330/E DAP-1330/E D-Link DAP-1330, Wireless range extender, 802.11b/g/n, 2 vanjske antene, WPA, WPA2, WPS,WEB GUI. Kompatibilan sa većinom 802.11b/g AP-a.

    207,96 kn

    166,36 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB bežični adapter DWA-192 DWA-192 D-Link DWA-192, Wireless AC1900 Dual band Wireless USB adapter, 802.11ac,kompatibilan sa 802.11a/b/g/n, 2,4 & 5 GHz, USB 3.0 interface, WPS,AC1900 brzina((2.4GHz: 600Mbps, 5GHz: 1300Mbps), integrirana antena

    616,25 kn

    493,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DAP-2230 DAP-2230 DAP-2230, wireless N PoE pristupna točka, do 300 Mbps, 1xGE LAN port, 2,4 GHz, 802.11b/g/n, AP, bridge mode, WPA, WPA2 enkripcija, podrška za Radius, MAC adress filtering,podrška za višeSSID i VLAN, web browser, Telnet, SNMP v1, 2,3, SSH, ugrađena anten -omni direkcijska 3dBi Napajanje preko PoE preklopnika ili poseban adapter PSM-12V-38-B

    631,25 kn

    505,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba AP-AC-48V36C 48V 36W Power Adapterr JX990A JX991A AP-AC-48V36C 48V/36W AC/DCDesktop Style 1.35/3.5/9.5mm Circular 90 Deg Plug DoE Level VI Adapter. JX991A (NE uključuje Naponski kabel, uzima se zasebno - š. 0378330)

    440,00 kn

    352,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1365/E DAP-1365/E D-Link DAP-1365/E, Wireless range extender,1x 10/100 Ethernet port, 802.11N 2 vanjske antene, utičnica, (passtrorugh)WPS, QRS, kompatibilan sa većinom 802.11b/g/n AP-a.

    337,50 kn

    270,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • PCI-E bežični adapter Asus PCE-AC51 PCE-AC51 PCE-AC51, bežični, PCIe, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Vrsta priključaka antenski konektor SMA, Broj priključaka 2

    290,39 kn

    232,31 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless USB adapter Asus USB-AC54 USB-AC54 USB-AC54, bežični, USB, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Vrsta priključaka integrirana antena, AC1300

    454,74 kn

    363,79 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord JW118A Aruba PC-AC-EC Cont Euro AC Power Cord, JW118A

    48,13 kn

    38,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • ARUBA IAP-205 W/LESS ACCESS POINT JW216A Aruba pristupna točka IAP-205H Dual-radio 802.11ac 802.11ac, unutrašnji, brzina prijenosa podataka do 867Mbps, podržava 2,4GHz i 5GHz,2 integrirane 2x2 MIMO antene, 3x LAN, PoE izlaz, USB za 3G/4G. Napajanje putem PoE, DC Adaptera, Lifetime warranty. JW216A Podržava 256 client devices per radio, i do 16 BSSIDs per radio http://www.arubanetworks.com/assets/ds/DS_AP205H.pdf

    5518,75 kn

    4415,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1325/E DAP-1325/E D-Link DAP-1325, Wireless range extender, 802.11b/g/n, 2 vanjske antene, 1x10/100 port, WPA, WPA2, WPS,WEB GUI, 300Mbps prijenos podataka.

    235,00 kn

    188,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link pristupna točka DAP-2020/E DAP-2020/E D-Link pristupna točka DAP-2020/E,unutrašnji N 300 AP, 802.11b/g/n načini rada AP, Client, Bridge with AP, Repeater; 1x10/100 FE paort, WPA, WPA2 PSK i EAP sigurnostni protokoli, RP-SMA, 2 x 2dBi dipole antena, 2x 2dbi gain antena, napajanje vanjski adapter

    187,06 kn

    149,64 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys bežični range extender RE6300-EU RE6300-EU RE6300-EU, Wireless AC750 range extender, 802.11ac, dual band (2,4 ili 5 GHz), 1x FE LAN port, 2x antene.

    765,88 kn

    612,70 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba pristupna točka IAP-305 (RW), JX945A JX945A Aruba IAP-305 (RW) Instant Access Point 802.11ac Dual 2x2:2/3x3:3 Radio Integrated Antenna Limited Lifetime Warranty Form Factor Ceiling Mount Only I/O Controller Aruba IAP-305 - Instant Access Point - Dual 2x2:2/3x3:3 802.11ac - Integrated Antenna Manageability Serial Console Port, Primary Connectivity max: 1IEEE 802.11ac with Dual Radio Uplink Connectivity RJ45 10/100/1000Mbps Ethernet Power Supply No PSU included. Please add external PSU or use PoE switch or injector*** Also Included ***Ensure that you have an Upstream POE switch or Power Injector.

    4181,25 kn

    3345,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba AP-203H (RW) 2x2 UNIFIED AP, JY693A JY693A Aruba AP-203H 2u1 fleksibilan ACCESS POINT. Idealan cjenovno prihvatljiv 802.11ac AP za široku primjenu u turizmu, hotelijerstvu pa sve do malih ureda. Moguće postavljanje na zid ili stol sa postoljem kao dodatna opcija. 802.11ac, unutrašnji, brzina prijenosa podataka 400Mbps, podržava 2,4GHz i 5GHz,2 integrirane 2x2 MIMO antene. Napajanje preko PoE, Max potrošnja 7,4W. Lifetime warranty. JY693A / http://www.arubanetworks.com/assets/ds/DS_AP203H.pdf

    1241,25 kn

    993,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • AP-220-MNT-W1W Mt Basic White kit  JW047A AP-220-MNT-W1W Mt Basic White kit1, JW047A

    133,75 kn

    107,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični range extender D-Link DAP-1620/E DAP-1620/E D-Link DAP-1620, Wireless range extender, 802.11b/g/n, 2 vanjske antene, GE port, WPA, WPA2, WPS,WEB GUI, podržava Internet Exploer, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome. Kompatibilan sa većinom 802.11b/g AP-a.Prijenos podataka do 1200Mbps.

    498,75 kn

    399,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link sirena myD-Link, DCH-S220/E DCH-S220/E DCH-S220/E – wireless sirena, moguća u kombinaciju sa senzorom pokreta ili senzora za vodu. Jaćina alarma: 80db, -100db, razlićiti tipi alarma, WPS, WPA/WPA2, dvije interne antene, push notifikacije.

    572,50 kn

    458,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless USB adapter Asus USB-AC53 nano USB-AC53 nano USB-AC53 nano, bežični, USB, 802.11ac, Vrsta priključaka integrirana antena, AC1200 enhanced AC performance : 300+867 Mbps

    347,19 kn

    277,75 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba PD-3501G-AC 1p GE 802,3af Midspan JW627A Aruba PD-3501G-AC Gigabit PoE Injector for HPE Aruba Access Points. Provides 802.3af PoE for access points in areas where using an AC power supply of a traditional PoE switch is inconvenient, JW627A

    598,13 kn

    478,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba Ap-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter JX989A Aruba Ap-AC-12V30A 12V 30W Power Adapter, JX989A

    486,25 kn

    389,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeCon OC20 802.11ac Series AP JZ074A JZ074A HPE OC20 2x2 Dual Radio 802.11ac Access Point. Dizajniran za manja poslovna okruženja, jednostavna instalacija i konfiguriranje putem mobilne aplikacije, moguće kreiranje mreže za do 8 APova i njihovo monitoriranje preko mob. aplikacije. Pruža mogućnost kreiranja sigurnog pristupa otvorene WiFi mreže prema društvenim mrežama i sl. Wireless access point, unutrašnji, brzina prijenosa podataka do 867Mbps u 5GHz spektrui i do 400Mbps u 2.4GHz spektru. Priključci 1x RJ-45, Napajanje: PoE ili vanjski adapter, Jamstvo 3 godine. / http://h20195.www2.hpe.com/V2/GetDocument.aspx?docname=a00017074enw

    1645,88 kn

    1316,70 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba pristupna točka RAP-108 Inst. 2x2:2 11n NO ANT. JW264A JW264A Aruba RAP-108 Instant Remote Access Point 802.11n Dual 2x2:2 Radio Antenna Connectors (No Antenna). For Home and branch 802.11n. Limited Lifetime Warranty • AP type: Dual-radio, dual-band 802.11n indoor • Software-configurable dual radio supports 2.4 GHz and 5 GHz • 2x2 MIMO with two spatial streams and up to 300 Mbps wireless data rate per radio • Available channels: Managed by Aruba Instant or Mobility Controller, depending upon the configured regulatory domain. / https://www.hpe.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/c05272712.pdf / http://www.arubanetworks.com/products/networking/access-points/compare/#19286,19268,19276

    4721,25 kn

    3777,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba Ap-AC-12V30A 12V 30W AC/DV Power Adapter JX990A JX990A AP-AC-12V30B 12V/30W AC/DC Desktop Style 2.1/5.5/9.5mm Circular 90 Deg Plug DoE Level VI Adapter, JX990A

    392,50 kn

    314,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba pristupna točka RAP-109 Inst. 2x2:2 11n INT ANT. JW270 JW270A Aruba RAP-109 (RW) Instant Remote Access Point 802.11n Dual 2x2:2 Radio Integrated Antenna. Low-density 802.11n. Limited Lifetime Warranty • AP type: Dual-radio, dual-band 802.11n indoor • Software-configurable dual radio supports 2.4 GHz and 5 GHz • 2x2 MIMO with two spatial streams and up to 300 Mbps wireless data rate per radio • Available channels: Managed by Aruba Instant or Mobility Controller, depending upon the configured regulatory domain. / https://www.hpe.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/c05272712.pdf / http://www.arubanetworks.com/products/networking/access-points/compare/#19286,19268,19276

    4721,25 kn

    3777,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba pristupna točka AP-103H 802.11n 2x2:2 INT ANT JW270A JW157A Aruba AP-103H Hospitality Controller Based Access Point 802.11n Dual 2x2:2 Radio Integrated Antenna Limited Lifetime Warranty • AP type: Indoor, dual radio, 5-GHz and 2.4-GHz 802.11n 2x2:2 • Software-configurable dual radio supports 5-GHz (Radio 0) and 2.4-GHz (Radio 1) • 2x2 MIMO with two spatial streams and up to 300 Mbps wireless data rate • Maximum power consumption: 9.5W (POE) or 8W (DC) • Two integrated dual-band downtilt omni-directional antennas for 2x2 MIMO • 10/100/1000BASE-T Ethernet network interface (RJ-45) - Auto-sensing link speed and MDI/MDX. / https://www.hpe.com/h20195/v2/GetPDF.aspx/c05272656.pdf / http://www.arubanetworks.com/products/networking/access-points/compare/#19266,66242,19268

    1517,50 kn

    1214,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba pristupna točka IAP-207 802.11n/ac 2x2:2 Int Ant JX954 JX954A_ Aruba Instant IAP-207 (RW) 802.11n/ac 2x2:2 Dual Radio Integrated Antenna AP 802.11ac – 5GHz 2x2 MIMO (867 Mbps max rate) and 2.4GHz 2x2 MIMO (400 Mbps max rate) radios, with a total of two integrated omni-directional downtilt dualband antennas

    2566,35 kn

    2053,08 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet antena unutrašnja, omni-directional, 2.4 GHz, 5dB 502290 Intellinet antena unutrašnja, omni-directional, unutrašnja, 5 dBi, 2,4 GHz, RP-SMA, kabl 1m

    118,25 kn

    94,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet antena unutrašnja, omni-directional, 2.4 GHz, 7dB 524018 Intellinet antena unutrašnja, omni-directional, unutrašnja, 7 dBi, 2,4 GHz, RP-SMA, kabel 1,5m

    159,50 kn

    127,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N56U RT-N56U. RT-N56U, ADSL/Cable/Wireless Router, WIRELESS N ROUTER, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 54 Mbps, 802.11b/g, do 300 Mbps802.11n,2x USB 2.0, 2xinterna anterna 2,4GHz (3dBi), 3x interna antena 5GHz (5,1dBi), NAT, WPS, DHCP server, QoS, WPA, WPA2, Napajanje vanjsko

    664,38 kn

    531,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N16 RT-N16/13/EU RT-N16 Multi-Functional Gigabit Wireless N Router with storage,printer and media server. WAN x 1, LAN x 4 RJ-45 for 10/100/1000 Base T USB2.0 x 2, 2.4GHz ~ 2.5GHz, WEP, WPA, WPA2,Firewall: NAT and SPI (Stateful Packet Inspection),802.11n,802.11b 802.11g

    664,38 kn

    531,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N12 LX RT-N12LX RT-N12 LX, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n, Napajanje vanjsko http://www.asus.com/Networking/RTN12LX/

    171,45 kn

    137,16 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N53 RT-N53/EU. Asus RT-N53 je bežični dual band router namjenjen ADSL ili kablovskom internetu (potreban modem). Router posjeduje jedan WAN port i četiri LAN porta 10/100 Mbps. Pomoću dvije integrisane antene snage po tri dBi omogućava maksimalnu bežičnu brzinu do 2x 300 Mbps na 2,4 i 5 Ghz. Napaja se putem vanjskog adaptera. Vrlo jednostavna konfiguracija pomoću besplatne QIS aplikacije. Dodatno od aplikacija nudi EZQOS (dodjeljivanje prioriteta različitim vrstama podataka jednim klikom), Dr. Surf (za automatsku dijagnostiku), besplatan DDNS i vrlo jednostavan FTP server.

    428,63 kn

    342,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N12E RT-N12E/EU RT-N12 ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 150 Mbps, 802.11b/g, 802.11n, 2x interni anteni, NAT, SPI, Logging, WPA, WPA2,WEP, Napajanje vanjsko

    162,88 kn

    130,30 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N15U RT-N15U Asus RT-N15U je bežični router namjenjen ADSL ili kablovskom internetu (potreban modem). Router posjeduje jedan WAN port i četiri LAN porta 10/100/1000 Mbps plus jedan dijeljeni USB 2.0 port za priključenje štampača ili eksternog diska. Pomoću dvije integrirane antene snage po tri dBi omogućava maksimalnu bežičnu brzinu do 300 Mbps na 2,4Ghz i do 4 različite mreže (4x SSID). Napaja se putem vanjskog adaptera. Vrlo jednostavna konfiguracija pomoću besplatne QIS aplikacije. Dodatno od aplikacija nudi EZQOS (dodjeljivanje prioriteta različitim vrstama podataka jednim klikom), Dr. Surf (za automatsku dijagnostiku), Download Master (za download direktno na eksterni disk bez upaljenog računala), besplatan DDNS i vrlo jednostavan FTP server.

    482,20 kn

    385,76 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N66U RT-N66U. RT-N66U, Wirless N router brzine do 900 Mbps, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 54 Mbps, 802.11b/g, do 300 Mbps802.11n,2x USB 2.0,, 3x odvojiva antena, dual band (2,4 & 5 GHz) NAT, WPS, DHCP server, QoS, WPA, WPA2, Napajanje vanjsko

    767,24 kn

    613,79 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC86U RT-AC86U RT-AC86U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 x 1, Dual-Band Wireless-AC2900 Gigabit Router

    2378,39 kn

    1902,71 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N14U RT-N14U. RT-N14U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n, Napajanje vanjsko, 1 x USB 2.0

    290,39 kn

    232,31 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N65U RT-N65U ASUS RT-N65U ima jedinstveni dijamantno crni dizajn i vrhunsko nagrađene performanse. Dolazii opremljen s dual SoC arhitekturom, jedan posvećen 2.4GHz i drugi 5GHz, istodobno nude učinkovito najbolju propusnost s kombinacijom do 750Mbps - Izvrstan za visoko tražene aplikacije.

    803,68 kn

    642,94 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC66U RT-AC66U. RT-AC66U je Dual-Band Wi-Fi-Router pete generacije i sa ukupnom brzinom do 1,75Gb/s trenutno jedan od najbržih na tržištu!

    1255,88 kn

    1004,70 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC87U RT-AC87U RT-AC87U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko http://www.asus.com/Networking/RTAC87U/specifications/

    1641,20 kn

    1312,96 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC51U RT-AC51U RT-AC51U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11n, Napajanje vanjsko

    311,83 kn

    249,46 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-N12 D1 RT-N12 D1 RT-N12 D1, ADSL Modem/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n, Napajanje vanjsko

    187,53 kn

    150,02 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus BRT-AC828 BRT-AC828 BRT-AC828, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 8x 10/100/1000 Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko, AC2600 ultimate AC performance : 800+1734 Mbps. USB 3.0 x 2, M.2 SATA(SOCKET3) x 1

    4050,51 kn

    3240,41 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC88U RT-AC88U RT-AC88U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 8x 10/100/1000 Mbps, 802.11ac, Napajanje vanjsko, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 x 1, Dual-Band Wireless-AC3100 Gigabit Router

    2786,06 kn

    2228,85 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus 4G-AC55U 4G-AC55U 4G-AC55U, ADSL Modem/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps,3G, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko, SIM slot, 4G LTE wireless router

    2092,76 kn

    1674,21 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus 4G-N12 4G-N12 4G-N12, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n, Napajanje vanjsko, SIM slot, 4G LTE wireless router

    1271,04 kn

    1016,83 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC53 RT-AC53 RT-AC53, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 2x 10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko

    407,20 kn

    325,76 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC58U RT-AC58U RT-AC58U, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko, USB 3.0 x 1

    755,45 kn

    604,36 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Wireless router Asus RT-AC750 RT-AC750 RT-AC750, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11a/b/g,802.11n,802.11ac, Napajanje vanjsko, USB 2.0 x 1

    307,19 kn

    245,75 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link kučište za media konvertere DMC-1000 DMC-1000 Kučište za smještaj 16 DMC-xxxx media konvertera. Integrirano napajanje uz opciju RPS-a i SNMP modula za nadzor.

    3885,00 kn

    3108,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link media konverter DMC-300SC/E DMC-300SC/E D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX (SC) Multimode, Half-/Full-Duplex. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

    836,25 kn

    669,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link napajanje za media konvertere DMC-1001 DMC-1001 Redundantno napajanje (RPS) za DMC-1000 šasiju za media konvertere.

    2096,25 kn

    1677,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link media konverter DMC-700SC/E DMC-700SC/E D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseSX (SC) multimode. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

    1642,50 kn

    1314,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link media konverter DMC-810SC/E DMC-810SC/E D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseLX (SC) singlemode, up to 10km. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

    3445,00 kn

    2756,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20 AT-MC102XL-20 AT-MC102XL-20, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

    618,75 kn

    495,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis media konverter, AT-MC103LH-60 AT-MC103LH-60 AT-MC103LH-60, TX to TX Fast Ethernet, Ulazni priključak 10/100BaseTX, Izlazni priključak 100BaseFX (SC- single-mode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 40km, Auto MDI/MID-X, MissingLink, Link test, IEEE 802.1Q, Jamstvo 2+3 god. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/userfiles/file/MC100_Series_RevA.pdf

    935,00 kn

    748,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • AT-FS238A/1-60 AT-FS238A/1-60 AT-FS238A/1-60, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter. 2-port single strand fiber media converter, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC), (1310nm TX/1550nm RX) with distances up to 15km AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds http://alliedtelesis.eu/p-2085.html

    2227,50 kn

    1782,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link USB 2.0 mrežna kartica DUB-E100 DUB-E100 USB 2.0 - 10/100Mbps Ethernet adapter. Isporučuje se 5m USB Type-A/Type-B kabel. Ethernet priključak putem USB porta!

    275,00 kn

    220,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link mrežna kartica PCI gigabitna DGE-528T DGE-528T D-Link DGE-528T PCI mrežna kartica osigurava pouzdanu gigabitnu konekciju za desktop PC. Kartica sadrži jedan 10/100/1000Mbps gigabit Ethernet port. Kartica pruža podršku za Wake-On-LAN funkcionalnost. Uz karticu se isporučuje i nosač za ugradnju u small form factor kučišta.

    117,50 kn

    94,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link 1-Port Gigabit PoE Injektor, DPE-101GI DPE-101GI D-Link; DPE-101GI, 1-Port Gigabit PoE Injektor 802.3/3u/3ab - 10/100/100BASE-T - Half-/Full-Duplex - 802.3/3u/3ab compliant - Podržava19.2 watts to powered device - Injects 48V DC power over unused pairs (4, 5, 7, 8)"

    278,75 kn

    223,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet mrežna kartica, Fast Enthernet PCI 509510 Intellinet Fast Enthernet PCI mrežna kartica osigurava pouzdanu 10/100 Mbps konekciju za desktop PC. Kartica sadrži jedan 10/100Mbps port. Full duplex brzina (20 Mbps, 200 Mbps) Uz karticu se isporučuje i nosač za ugradnju u small form factor kučišta.

    74,25 kn

    59,40 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet mrežna kartica PCI gigabitna 522533 Intellinet gigabitna PCI express mrežna kartica osigurava pouzdanu gigabitnu konekciju za desktop PC. Kartica sadrži PCI Express 1.0a bus interface fits 1, 4, 8 i 16X PCI-E utor. Podržava jumbor frames do 9kB. Kartica pruža podršku za Wake-On-LAN funkcionalnost. Uz karticu se isporučuje i nosač za ugradnju u small form factor kučišta.Podržava OS:Windows XP, Vista, Windows 7/8

    111,38 kn

    89,10 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet 1 port PoE Injektor 524179 Intellinet 1 port PoE Injektor, namjenjen za napajanje pristupnih točki -wireless b/g/n, Poe splitter, mrežnih kamera, izlazni napon: 15.4 Watts, Full-power Class 3 PoE design, idealan kad napajanje nije dostupno

    284,63 kn

    227,70 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link strujni adapter PSE-S5VDC2.5AE PSE-S5VDC2.5AE D-Link Power Adapter PSE-S5VDC2.5AE, izlaz: 5V, 2.5A., podržava: DFL-200, DI-624+, DSA-3100, DUB-H7, DUB-E100, DI-604, DI-704P, DI-707P, DI-714P+, DI-774, DI-804HV, DWL-1000AP+, DWL-700AP, DWL-900AP+, DWL-2100AP, DWL-7100AP, DBT-900AP, DVC-1000, DCS-900, DGS-1005D, DGS-1008D, DI-514, DI-614+, DI-624 (from version C3), DP-300+, DP-300U, DP-301P+, DP-301U, DP-G321, DP-G310, DP-303, DP-313, DU-H4, DU-H7, DUB-H4, DWL-810+, DWL-G810.... External DC Power Supply Adapter 5V / 2.5A (Euro plug) - Europlug conforming to CEE 7/16 - Input: 100-230 VAC / 50-60Hz - Output: 5V DC / 2.5A - Switching - EuP Compliant

    161,25 kn

    129,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Powerline bežični Ethernet adapter kit DHP-W311AV/E DHP-W311AV/E,, D-Link DHP-W311AV powerline bežični extender adapter kit (2 kom: 1x DHP-W310+ 1x DHP-308) za prijenos signala Fast Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. 1x 10/100 ethernet port, Wireless N, WPS (Wi-Fi Protected Setup) (WCN 2.0) Push Button, Wireless Security: 64/128 bits WEP WPA WPA2 WLAN Partition, Web-based configuration and management, UPnP, D-Link Enhanced PLC Qos, zahtjeva DHP-308AV ili DHP-309AV ili bilo koji kompatibilan powerline adapter.

    690,00 kn

    552,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Powerline bežični Ethernet adapter kit DHP-W310AV/E DHP-W310AV/E D-Link DHP-W310AV powerline bežični extender adapter za prijenos signala Fast Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. 1x 10/100 ethernet port, Wireless N, WPS (Wi-Fi Protected Setup) (WCN 2.0) Push Button, Wireless Security: 64/128 bits WEP WPA WPA2 WLAN Partition, Web-based configuration and management, UPnP, D-Link Enhanced PLC Qos,

    528,75 kn

    423,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Connected Home Hub - mydlink, DCH-G020 DCH-G020 DCH-G020, bežični gateway- hub koji povezuje Z-Wave senzore (detektor vode, dima, pokreta) i omogućuje paljenje/gašenje uređaja putem mobilne aplikacije gdje god se nalazili. Podržava mogućnost programiranog paljenja/gašenja uređaja. Ugrađene 2x2 antene, AES 128-bitna enkripcija za Z Wave, WPA/WAP2, 2x 10/100 LAN porta, USB 2.0 porta, podrška za HNAP/IPv4/IPv6, napajanje 5V/2A

    813,75 kn

    651,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-701AV/E DHP-701AV/E D-Link DHP-701AV paket uključuje 2x DHP-700AV powerline adaptere za prijenos signala Gigabit Ethernet LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. Dva adaptera u paketu (par) PowerLine AV2 2000 HD Gigabit Starter Kit, QoS za VoIP, video streaming, kompatibilan sa Windows Vista, XP i Win 7

    1070,00 kn

    856,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Sirena- mydlink, DCH-Z510 DCH-Z510 my dlink DCH-Z1510 sirena. Aktivira se kada se aktivira senzor pokreta. 6 razlicitih melodija; jačina zvuka do 110dB.Konfirguracija preko my dlink aplikacije koju možete imati na svom telefonu li tabletu. Nemože raditi bez Hub-a DCH-G020

    638,75 kn

    511,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet USB 2.0 Fast Ethernet Adapter 506731 Intellinet USB 2.0 Fast Ethernet Adapter, 10/100 Mbps Fast Ethernet, Hi-Speed USB 2.0, Plug and Play installation, podržava Windows XP, Vista and Windows 7/8/10, kompatibilan sa Mac OS X, USB type-A konektor,RJ45 konektor

    122,38 kn

    97,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • mydlink Home detektor dima, DCH-Z310 DCH-Z310 mydlink Home detektor dima, DCH-Z310. Konfirguracija preko my dlink aplikacije koju možete imati na svom telefonu li tabletu. Ugrađeni 85dB audio alarm, koji može poslati notifikaciju na telefon ili tablet. Nemože raditi bez Hub-a (DCH-G020)

    631,25 kn

    505,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • NET WRL AS PL-N12 Kit PL-N12 Kit PL-N12 Kit, bežični, RJ45, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka RJ45,integrirana antena, Broj priključaka 1, PL-N12 Wireless-N300 Wi-Fi PowerLine + PL-E41 Homeplug AV 500Mbps PowerLine Adapter

    590,95 kn

    472,76 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link Powerline bežični Ethernet adapter kit DHP-W611AV/E DHP-W611AV/E D-Link Powerline bežični Ethernet adapter kit DHP-W611AV/E(2 kom: 1DHP-W610AV) za prijenos signala GE LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. 1x GE ethernet port, Wireless N, WPS (Wi-Fi Protected Setup) (WCN 2.0) Push Button, Wireless Security: 64/128 bits WEP WPA WPA2 WLAN Partition, Web-based configuration and management, UPnP, D-Link Enhanced PLC Qos,

    1231,25 kn

    985,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • MS BOND 07, USB 2.0 hub BOND 07 MS BOND 07 - USB 2.0 hub s 7 USB utora. Jednostavni dizajn i korištenje uz Plug& Play. Zbog svojih dimenzija i stabilnosti na površini idealan je za korištenje uz stolna računala. Podržava prijenos podataka pri 1.5/12/480Mbps. Kompatibilan s Windows ME/2000/XP/Vista/7/8/Mac OS 8.6 i novije. www.ms-start.com

    36,25 kn

    29,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • MS HUB-04 hub HUB-04 Hub ima četiri USB 2.0 utora. Uz uređaj dolazi USB kabel za spajanje sa računalom. Nema dodatno napajanje. www.ms-start.com

    74,38 kn

    59,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys bežični router WWRT54GL-EU WRT54GL Wireless Ethernet (ADSL/Cable) router, integrirani 4-portni 10/100Mbps switch. Spaja se na Ethernet (ADSL/Cable) modem. Open source firmware support. Najpopularniji svjetski router!

    350,63 kn

    280,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-600/E DIR-600/E DIR-600, ADSL/Cable/Wireless Router, WIRELESS 150 ROUTER, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 11/54 Mbps, 802.11b/g/n, 802.11n, Napajanje vanjsko, Parental control, NAT, SPI, MAC filtering, URL filtering, DD-WRT podrška

    218,75 kn

    175,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys bežični router E1200-EE  E1200-EE E1200-EE, nasljednik E1000, wireless N router,brzina do 300Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 2 integrirane antene, napajanje vanjsko

    383,63 kn

    306,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys bežični router E900-EE E900-EE E900, NOVO, nasljednik Linksysa WRT120N, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 11/54 Mbps,802.11n,2 interne antene, Napajanje vanjsko

    171,88 kn

    137,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Router bežični TP-Link TLWR743ND TLWR743ND TLWR743ND WIRELESS 150 ROUTER, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 11/54 Mbps, 802.11b/g, 802.11n, Napajanje vanjsko, Parental control, NAT, SPI, MAC filtering, URL filtering,

    204,86 kn

    163,89 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Router bežični D-Link DIR-605L DIR-605L/E DIR-605L, ADSL/Cable/Wireless Router, WIRELESS N 300 ROUTER, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 11/54 Mbps, 802.11b/g/n, 802.11n, Napajanje vanjsko, Parental control, NAT, SPI, MAC filtering, URL filtering, DD-WRT podrška, WEP, WPA/WPA 2 podrška, iPhone/Android App podrška za mydlink cloud service

    220,00 kn

    176,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link 3G HSPA+ portable router DWR-730/E DWR-730/E DWR-730, Mini 3G HSPA+ 21Mbps Mobile Router,uSIM utor, dual mode (3G router ili modem), dual active vatrozid (SPI i NAT),punjiva 1.500mAh Li-ion baterija, 802.11 b/g/n, 2,4Ghz, 3G- slanje podataka: (uplink: 5,76Mbps downlink; 7,2 Mbps), WPA/WPA2-PSK , WPS, do 8 simultanih Wi-Fi korisnika, interna 3G i Wi-Fi antena,

    572,50 kn

    458,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link 4G LTE router DWR-921/E DWR-921/E DWR-921, D-Link 4G LTE Router, uključen LTE/HSPA module (Dual Mode), Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mbps, podržava LTE Band 3,7,8,20 (1800/2600/900/800 MHz) i UMTS Band 1,800 (2100/900 MHz), 2x externe odvojive LTE antene, 4x FE LAN porta, 1x FE WAN, 802.11n, WEP (64/128 bits), WPA, WPA2, podržava WPS

    1451,25 kn

    1161,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-850L DIR-850L DIR-850L, Wireless 802.11ac Dual-Band Cloud Ethernet Router , 4xGE LAN portova+1xGE WAN port, 2x2 MIMO interne antene, AP/router mode,WPA/WPA2, SharePort Plus, myDlink,WPS ,Shareport Mobile App za iPhone/iPad/Android, napajanje vanjsko

    791,25 kn

    633,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router N300 Multi Wan DWR-116/E DWR-116/E DWR-116, Wireless N300 Multi-Wan Router, kombinacija 4G i žičani internet, 4x10/100 LAN Port, 1x10/100 WAN port, WPA2, WPA WEP Sec, WPS, USB 2.0 podržava 3G /4G LTE adaptere, 2x3dBi vanjske antene, WPS, Parental control, MAC filtering

    378,75 kn

    303,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-809/E DIR-809/E DIR-809/E, Wireless AC750 Dual-Band Cloud Ethernet Router, max.brzina na 5Ghz 450 Mbps i 300 Mbps na 2,4 GHz 4x10/100 LAN portova, 1xFE WAN port, eksterne antene, AP/router mode,WPA/WPA2, SharePort Plus, myDlink,WPS ,Shareport Mobile App za iPhone/iPad/Android, napajanje vanjsko

    356,25 kn

    285,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys bežični router EA2750-EU EA2750-EU EA2750-EE, DualBand Smart (2,4 & 5Ghz)Wireless N600 Router sa integriranim 4-portnim switchem (10/100/1000Mbps), 2x eksterne antene, napajanje vanjsko

    765,88 kn

    612,70 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link 4G LTE router DWR-932 DWR-932 Mobilni router D-LINK DWR-932, bežični 4G LTE Router, 150MBps WiFi, SIM, baterija 2020mAh, GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz, podržava 1.8V and 3V micro SIM card slot, WPA, WPA2-PSK, WPS; LDC dipslay

    824,51 kn

    659,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-869 DIR-869 D-Link bežični router DIR-869

    1100,00 kn

    880,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-879 DIR-879 D-Link bežični router DIR-879

    1466,25 kn

    1173,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router AC750DUla Band DWR-118/E DWR-118/E D-Link bežični router AC750 Dual Band DWR-118/E, Multi-Wan 4G Router, kombinacija 4G i žičani internet, 3x10/100 +1/10/100/1000 LAN Port, 1x10/100/1000 WAN port, WPA2, WPA WEP Sec, WPS, USB 2.0 podržava 3G /4G LTE adaptere, 2x3dBi vanjske antene, WPS, Parental control, MAC filtering

    670,00 kn

    536,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-895L DIR-895L DIR-895L, Wireless AC5300 Tri BAND Wi-Fi Router( 4x4(2.4GHz)+4x4(5GHz)x2 reach 5300Mbps connection capability.) 5xGE portova (1x WAN, 4x LAN), USB 2.0 i 3.0 Shareport, externe odvojive antene, my dlink app, različiti načini rada (router/repeater) MIMO antene, WPA2-PSK AES, D-link Advanced SmartBeam Radio tehnologija

    3811,25 kn

    3049,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router DIR-885L DIR-885L DIR-885L, Wireless AC3150 Dual Band Cloud Router max.brzina na 5GHz 2167Mbps, 2,4GHz (1000 Mbps) 4x4MIMO tehnologija), 5x 10/100/1000 Mbps(1x WAN, 4x LAN), USB 3.0 Shareport,WPS, router/extender mode, DD-WRT,

    2346,25 kn

    1877,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link bežični router sa modemom DSL-2750B ADSL2+ (Annex A) DSL-2750B/E D-Link DSL-2750, Annex A wireless N ADSL2+ Router sa integriranim ADSL modemom (AnnexA). Podrška za 802.11b/802.11g/802.11n, 2.4GHz. 4 x 10/100 Auto-Sensing Fast Ethernet LAN Port, ADSL, ADSL2+ stanradi, USB 2.0 port WPSrtii, Wireless brzina: do 300 Mbps, 2 neodvojive MIMO antene, WPA/WPA2

    557,50 kn

    446,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008D/E DGS-1008D/E DGS-1008D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem. Montaža može biti zidna ili stolna.

    222,50 kn

    178,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1005D/E DGS-1005D/E DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    176,25 kn

    141,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1024D/E DGS-1024D/E

    DGS-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik, metalnog kućišta, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Dvadeset i četiri gigabitna Ethernet porta posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Koristi interno napajanje, hladi se dvama bočno ugrađenim ventilatorima. Montaža može biti zidna ili stolna. Zbog desktop dimenzija koriste se duži metalni nosači pri ugradnji u 19" komunikacijski ormar.

    1158,75 kn

    927,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DES-1016D/E DES-1016D/E

    DES-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik, metalnog kućišta, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Šesnaest 10/100 Fast Ethernet portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Koristi interno napajanje, hladi se dvama bočno ugrađenim ventilatorima. Montaža može biti zidna ili stolna. Zbog desktop dimenzija koriste se duži metalni nosači pri ugradnji u 19" komunikacijski ormar.

    247,67 kn

    198,13 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DES-1008D/E DES-1008D/E

    DES-1008D je SOHO neupravljivi preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Malih je dimenzija. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    75,24 kn

    60,19 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DES-1005D/E DES-1005D/E DES-1005D je SOHO neupravljivi preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Malih je dimenzija. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    61,66 kn

    49,32 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1016D/E DGS-1016D

    DGS-1016D je SOHO neupravljivi preklopnik, metalnog kućišta, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Šesnaest gigabitnih Ethernet portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Koristi interno napajanje, hladi se dvama bočno ugrađenim ventilatorima. Montaža može biti zidna ili stolna. Zbog desktop dimenzija koriste se duži metalni nosači pri ugradnji u 19" komunikacijski ormar.

    521,46 kn

    417,16 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008P/E DGS-1008P/E DGS-1008P je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100/1000Mbps portova od kojih je 4 PoE porta, posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem. Montaža može biti zidna ili stolna.

    827,50 kn

    662,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys switch neupravljivi, SE2500 SE2500-EU Linksys 5-port gigabit desktop switch, Quality of Service (QoS) traffic prioritization,Power saving features,Plug & Play

    212,99 kn

    170,39 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Linksys switch neupravljivi, SE2800-EU SE2800-EU Linksys 8-port gigabit desktop switch, Quality of Service (QoS) traffic prioritization,Power saving features,Plug & Play

    277,75 kn

    222,20 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-5G/E DGS-1005A GO-SW-5G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Automatskim gašenjem portova koji nisu u upotrebi štedi energiju (D-Link Green Technology,). Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    160,00 kn

    128,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-8G/E DGS-1008A GO-SW-8G/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100/1000 Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Automatskim gašenjem portova koji nisu u upotrebi štedi energiju (D-Link Green Technology). Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    210,00 kn

    168,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-108/E (metalno kućište) DGS-108/E DGS-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama.8x10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem. Montaža može biti zidna ili stolna.Metalno kućište

    322,50 kn

    258,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-105/E (metalno kućište) DGS-105/E DGS-1005D je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Pet 10/100/1000Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem. Montaža može biti zidna ili stolna.Metalno kućište

    235,00 kn

    188,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch neupravljivi, 1410-16 J9662A HP 1410-16 unmanaged, 16x 10/100Mbps, fiksna konfiguracija,desktop i mogucnost ugradnje u ormar (vodilice uključene), 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9662A

    677,50 kn

    542,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi,DES-105/E (metalno kućište) DES-105/E DES-105/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama.5x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.Metalno kućište

    161,25 kn

    129,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi,DES-108/E (metalno kućište) DES-108/E DES-108/E je SOHO neupravljivi gigabitni preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama.8x10/100Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem. Montaža može biti zidna ili stolna.Metalno kućište

    207,50 kn

    166,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-5E/E GO-SW-5E/E GO-SW-5E/E je SOHO neupravljivi 5x 10/100Mbps preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama.Pet 10/100 Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Automatskim gašenjem portova koji nisu u upotrebi štedi energiju (D-Link Green Technology). Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    72,50 kn

    58,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-8E/E GO-SW-8E/E GO-SW-8E/E je SOHO neupravljivi 8x 10/100Mbps preklopnik, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Osam 10/100 Mbps portova posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Automatskim gašenjem portova koji nisu u upotrebi štedi energiju (D-Link Green Technology). Malih je dimenzija, nečujan i jednostavan za korištenje. Napaja se vanjskim naponskim ispravljačem.

    88,75 kn

    71,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS705LE AT-FS705LE AT-FS705LE, 5x10/100 Mbps , neupravljiv, metalno kućište, fanless, desktop, mogućnost montaže na zid, auto MDI, MIDX, napajanje vanjsko

    204,88 kn

    163,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS708LE AT-FS708LE AT-FS708LE, 8x10/100 Mbps , neupravljiv, metalno kućište, fanless, desktop, mogućnost montaže na zid, auto MDI, MIDX, napajanje vanjsko

    233,75 kn

    187,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS724L AT-FS724L-50 AT-FS724L-50, 24x 10/100 Mb/s, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

    611,88 kn

    489,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS708/POE AT-FS708/POE AT-FS708/POE, 8x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, svi portovi PoE (7,3W/port) ili 4 portovi PoE (15,4W/port), 1x SFP giga port, Unutarnje napajanje.

    1038,13 kn

    830,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, GO-SW-16G/E GO-SW-16G/E GO-SW-16G/E, 16xt 10/100/1000Mbps, 16xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje vanjsko

    587,50 kn

    470,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DES-1008PA DES-1008PA DES-1008PA , 8x 10/100Mbps, desktop, 4x PoE ports, PoE budget:52W, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, napajanje vanjsko

    660,00 kn

    528,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DES-1018MP DES-1018MP DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: 246,4W, 1-16 port do 15,4W/port, Napajanje unutarnje

    2915,00 kn

    2332,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • AT-FS238B/1-60 AT-FS238B/1-60 AT-FS238B/1-60-10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter. 2-port single strand fiber media converter, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC), (1550nm TX/1310nm RX) with distances up to 15km AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds.

    2227,50 kn

    1782,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch neupravljivi, 1420-24G-2S, JH018A JH018A HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 10Gb SFP porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH018A

    3110,00 kn

    2488,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch neupravljivi, 1420-16G, JH016A JH016A HP 1420-16G unmanaged, 16x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop i mogucnost ugradnje u ormar (vodilice uključene), 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH016A

    1187,50 kn

    950,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch neupravljivi, 1420-24G-2SFP, JH017A JH017A HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 SFP fiksna100/1000 Mbps porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH017A

    1974,50 kn

    1579,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP DGS-1008MP DGS-1008MP, 8x 10/100/1000Mbps , svi portovi su PoE, PoE output 30W/port 8 x Auto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, 11" rackmonut, napajanje vanjsko

    1335,00 kn

    1068,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+ 560771 Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ 8x 10/100mbit + 8 x 10/100Mbit POE, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

    961,13 kn

    768,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet switch neupravljivi, GE, 16-portni PoE+ 560993 Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100/1000Mbit PoE+ rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

    3958,20 kn

    3166,56 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+ 2 560849 Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

    1373,63 kn

    1098,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet switch neupravljivi, FE, 16 portni (metalno kućiš 522595 Intellinet switch neupravljivi, FE, 16 portni (metalno kućište), 16 x 10/100Mbit, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, napajanje vanjsko

    273,63 kn

    218,90 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Intellinet switch web upravljivi, GE, 16-portni PoE+ 560931 Intellinet web upravljivi switch, 16x10/100x1000Mbps, 2xSFP, PoE budget: up to 30 watts per port, rackmount 19", fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, IPv4/v6 dual protocol, napajanje vanjsko

    3643,65 kn

    2914,92 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect switch neupravljivi 1420 24G JG708B HPE 1420-24G, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, JG708B

    1346,25 kn

    1077,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect 1920 24G Switch web upravljivi JG924A HP 1920-24G advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 Mbps+ 4x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2,L3 static routing, Napajanje vanjsko, lifetime warranty, JG924A

    3696,25 kn

    2957,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DES-1210-28 DES-1210-28 D-Link DES-1210-28 24-portni (24x 10/100Mbps) rack-mount switch sadrži 2x 1000BaseT uplink porta te dva Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, Auto Voice VLA.

    1471,25 kn

    1177,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10P DGS-1210-10P D-Link DGS-1210-10P, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch plus 2 Combo 1000BaseT/SFP, Advance power saving features, time-based PoE, 802.3af & Pre-standard 802.3at, max PoE budget 78W, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, LLDP/LLDP-MED, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, Compact 13" desktop enclosure

    1906,25 kn

    1525,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1210-24 DGS-1210-24 DGS-1210-24, 20 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

    1627,50 kn

    1302,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1210-48 DGS-1210-48 DGS-1210-48, 44 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Smart fan, Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

    4075,00 kn

    3260,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DES-1210-52 DES-1210-52 D-Link DES-1210-52 48-portni (48x 10/100Mbps) rack-mount switch sadrži 2x 1000BaseT uplink porta te dva Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, Auto Voice VLA.

    2673,75 kn

    2139,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1210-16 DGS-1210-16 DGS-1210-16, 12 x 10/100/1000Mbps, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

    1598,75 kn

    1279,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DES-1100-24 DES-1100-24 24-Port 100BaseTX 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web based management, Cable diagnostics, 11" Rackmount Installation

    815,00 kn

    652,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DES-1210-28P DES-1210-28P D-Link DES-1210-28P 24-portni PoE (24x 10/100Mbps) rack-mount switch sadrži 2x 1000BaseT uplink porta te dva Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, Auto Voice VLA.

    2867,50 kn

    2294,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DES-1100-16 DES-1100-16 16-Port 100BaseTX 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web based management, Cable diagnostics, 11" Rackmount Installation

    633,75 kn

    507,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1100-16 DGS-1100-16 16-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch - 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps Switch - Fanless - 802.1Q VLAN - 802.1p QoS - IGMP snooping - Loopback detection - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - SmartConsole Utility - Web based management - Cable diagnostics - 11" Rackmount Installation

    1276,25 kn

    1021,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-24 DGS-1100-24 DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

    1363,75 kn

    1091,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2620-48 J9626A HP 2620-48, managed switch,48x10/100 +2x 10/100/1000 port ili GBCI/SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutranje, J9626A

    9818,75 kn

    7855,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DES-1210-08P DES-1210-28P D-Link DES-1210-08P, 8x PoE 10/100Mbps rack-mount switch sadrži 2x 1000BaseT uplink porta te dva Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, Auto Voice VLA.4 porta PoE

    1630,00 kn

    1304,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-24P DGS-1210-24P DGS-1210-24P, 12x 10/100/1000Mbps PoE Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, 2 fans, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

    3885,00 kn

    3108,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28P DGS-1210-28P DGS-1210-28P 24x 10/100/1000 Mbps PoE , rack-mount switch sadrži 4 Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. PoE snaga po portovima (port 1-4: do 30W; port 5-24: 15,4W) Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, IEEE 802.3x Flow Control,802.3ad Link Aggregation,Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN,802.1p priority queues 19" Rackmount Installation

    4295,00 kn

    3436,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-08P DGS-1210-08P D-Link DGS-1210-08P, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP, Advance power saving features, time-based PoE, 802.3af & Pre-standard 802.3at, max PoE budget 78W, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, LLDP/LLDP-MED, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, Compact 13" desktop enclosure

    1686,25 kn

    1349,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch upravljivi L2, AT-8000S/16-50 AT-8000S/16 AT-8000S/16-50, 16x10/100 Mbps+ 1x SFP/combo port, L2, fanless, podrška za RADIUS i VLAN, port security, IGMP snooping, web baesd managmen, SNMP, VLAN tagging, napajanje vanjsko http://www.alliedtelesis.com/p-1886.html

    2525,85 kn

    2020,68 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/16-50 AT-GS950/16-50 AT-GS950/16-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI

    1368,13 kn

    1094,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/8-50 AT-GS950/8-50 Gigabitni ETH WebSmart switch idealan za SMB poslovanje, škole, edukacijske ustanove, ugostiteljstvo i Point of Sale aplikacije, security kamere, VoIP tel. AT-GS950/8-50, 8-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, MAC/IP filtering, Smart Console Utility, web based management, rack mount. Jamstvo 2+3god Više informacija na linku: http://www.alliedtelesis.com/products/gs950-series

    1223,75 kn

    979,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/8POE-50 AT-GS950/8POE-50 Gigabitni ETH WebSmart switch idealan za SMB poslovanje, škole, edukacijske ustanove, ugostiteljstvo i Point of Sale aplikacije, security kamere, VoIP tel. AT-GS950/8POE-50, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP,4 port POE class3, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, MAC/IP filtering, Smart Console Utility, web based management, rack mount. Jamstvo 2+3god Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/p-2168.html

    1760,00 kn

    1408,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/24-50 AT-GS950/24-50 AT-GS950/24-50, 24x 10/100/1000Mbps , 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL

    2416,50 kn

    1933,20 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/48-50 AT-GS950/48-50 AT-GS950/48-50, 48-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Smart Switch with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL,Smart Console Utility, compact CLI, Rackmount,

    3901,50 kn

    3121,20 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-20 DGS-1210-20 DGS-1210-20,16-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Smart Switch with 4 x 1000Base-T /SFP ports

    1577,50 kn

    1262,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch upravljivi L3, AT-x510-28GTX-50 AT-x510-28GTX-50 AT-x510-28GTX-50, 24x 10/100/1000Mbps , 4x 10G/1G SFP+ , stackable, 1U, smart, Layer 3, 2x napajanje unutarnje, sFlowm IPv6 features, OpenFlow for SDNm QoS, Active Fiber monitoring, AMF Starter.

    10029,91 kn

    8023,93 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/16PS-50 AT-GS950/16PS-50 Gigabitni ETH WebSmart switch idealan za SMB poslovanje, škole, edukacijske ustanove, ugostiteljstvo i Point of Sale aplikacije, security kamere, VoIP tel. AT-GS950/16PS-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo SFP ports, PoE+, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Dynamic VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, Port truking and LACP, Spanning-Tree, Rapid Spanning-Tree, Multiple Spanning-Tree, PoE 185W. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/switches/gs950-16ps

    4036,50 kn

    3229,20 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/10PS-50 AT-GS950/10PS-50 Gigabitni ETH WebSmart switch idealan za SMB poslovanje, škole, edukacijske ustanove, ugostiteljstvo i Point of Sale aplikacije, security kamere, VoIP tel. AT-GS950/10PS-50, 8 Power over Ethernet ports - Up to two ports PoE+ (30W) capable, 2x GB ports, 2 SFP Combo ports, WEBSmart, VLANs, Spanning Tree, 802.1d/w/m, desktop/rack/zid, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL,Smart Console Utility, compact CL, napajanje unutarnje,PoE 75W. Jamstvo 2+3god Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/switches/gs950-10ps

    2322,00 kn

    1857,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch web upravljivi, V1910-24 JG538A HP 1910-24, advanced smart managed, 24x 10/100 Mbps + 4 combo SFB porta,rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, L3 static routing, Napajanje unutarnje, JG538A

    1592,50 kn

    1274,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE Office connect web upravljivi 1920-24G-PoE+ (370W) JG926A HP 1920-24G PoE+, advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 PoE Mbps+ 4x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,PoE budget:370W, JG926A

    8816,25 kn

    7053,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-24P DGS-1100-24P DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, 12 ports PoE, PoE budget: 100W, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - SmartConsole Utility - Web based management - Cable diagnostics - 11" Rackmount Installation

    2858,75 kn

    2287,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch web upravljivi, V1910-48 JG540A HP 1910-48, advanced smart managed, 48x 10/100 Mbps + 2combo SFB porta,rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, L3 static routing,Napajanje unutarnje, JG540A

    2931,25 kn

    2345,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch web upravljivi, 1620-24G, JG913A JG913A HP 1620-24G, smart managed (entry level) 24x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG913A

    2038,75 kn

    1631,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch web upravljivi, 1820-48G, J9981A J9981A HP 1820-48G smartmanaged, 48x10/100/1000 Mbps + 2xSFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9981A

    3430,35 kn

    2744,28 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HP switch web upravljivi, 1820-24G, J9980A J9980A HP 1820-24G smartmanaged, 24x10/100/1000 Mbps + 2xSFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje vanjsko, J9980A

    1837,00 kn

    1469,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/28-50 AT-FS750/28-50 AT-FS750/28-50, 24x 10/100Mbps, 2x 10/10/1000T, 2x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, napajanje unutarnje,port trunking/ link aggregation, port mirroring, MAC/IP filtering, up to 8k MAC, 802.1Q VLAN, up to 256 VLANs, Jamstvo 60mjeseci. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/switches/fs750-28

    1828,75 kn

    1463,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/20-50 AT-FS750/20-50 AT-FS750/20-50, 24x 10/100Mbps , 2x Combo SFP , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, napajanje unutarnje, port trunking/link aggregation, port mirroring, MAC/IP filtering, up to 8K MAC, 802.1Q VLAN, Jamstvo 60mjeseci. Više informacija na linku: http://www.alliedtelesis.com/media/datasheets/fs750_24_ds_k.pdf

    1849,38 kn

    1479,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/28PS-50 AT-FS750/28PS-50 AT-FS750/28PS-50, 28x 10/100Mbps PoE, 2x 10/10/1000T, 2x Combo SFP, WebSmart, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, napajanje unutarnje,port trunking/ link aggregation, port mirroring, MAC/IP filtering, up to 8k MAC, 802.1Q VLAN, Jamstvo 60mjeseci. Više informacija na linku:http://alliedtelesis.eu/switches/fs750-28ps

    3294,00 kn

    2635,20 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/52-50 AT-FS750/52-50 AT-FS750/52-50, 48x 10/100Mbps + 2x 10/100/1000Mbs + 2x Combo SFP , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, IPV6

    3449,25 kn

    2759,40 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28MP DGS-1210-28MP DGS-1210-28MP 24x 10/100/1000 Mbps PoE , rack-mount switch sadrži 4 Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. PoE snaga 454,4W Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, IEEE 802.3x Flow Control,802.3ad Link Aggregation,Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN,802.1p priority queues 19" Rackmount Installation

    5445,00 kn

    4356,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ Switch HPE 1950 48G 2SFP+ 2XGT PoE+ HPE 1950-48G-2SFP+-2XGT-PoE+(370W) Switch Managed 48 x RJ45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports 2 x SFP+ 1000/10000 ports 2 x RJ45 1000/10000 ports Limited Lifetime Warranty Key features • 10G Connectivity for fast network to servers and storage • Combination of SFP+ and 10GBASE-T ports supports fiber and cost-effective copper connectivity • True stacking allows for redundancy while simplifying administration • Customized operation using intuitive Web interface • Limited lifetime warranty

    16787,50 kn

    13430,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi DGS-1210-10MP DGS-1210-10P D-Link DGS-1210-10MP, 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch plus 2 Combo 1000BaseT/SFP, Advance power saving features, time-based PoE, 802.3af & Pre-standard 802.3at, max PoE budget 130W, Fanless design, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, LLDP/LLDP-MED, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, Compact 13" desktop enclosure

    2858,75 kn

    2287,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-10MPP DGS-1100-10MPP DGS-1100-10MPP 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, PoE budget: 242W Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

    3101,25 kn

    2481,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeCon switch neupravljivi 1420 8G PoE+ 65W JH330A JH330A HPE 1420 OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 PoE+, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH330A

    1491,88 kn

    1193,50 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE smart upravljivi switch 1920S 24G 2SFP  JL381A HP 1920-24G advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 Mbps+2x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2,L3 static routing, Napajanje vanjsko, lifetime warranty, JL381A

    2289,60 kn

    1831,68 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE web upravljivi 1920-24G 2SFP -PoE+ (370W) JL385A HP 1920S-24G PoE+, advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 PoE Mbps+ 2x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,PoE budget:370W, JL385A

    5666,99 kn

    4533,59 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE smart upravljivi switch 1920S 24G 2SFP 2  JL382A HPE 1920S-48G advanced smart managed switch , 48x 10/100/1000 Mbps+4x SFP utor, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2 (Lite L3), L3 static routing, Napajanje vanjsko, lifetime warranty, JL382A

    4148,55 kn

    3318,84 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect smart upravljivi switch 1920S 24G 2SFP PPo JL384A HPE OfficeConnect 1920-24G-2SFP-PPoE+ (185W) Switch Managed 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 POE+ ports 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 2 x SFP 100/1000 ports Limited Lifetime Warranty

    4148,55 kn

    3318,84 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect smart upravljivi switch 1920S 8G JL380A HP 1920-8G advanced smart managed switch , 8x 10/100/1000 Mbps, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, L3 static routing, Napajanje vanjsko, lifetime warranty, JL380A

    1399,75 kn

    1119,80 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE switch neupravljivi 1405 8G, JH408A  JH408A HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH408A

    448,25 kn

    358,60 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect web upravljivi 1920 48G 4SFP PPoE+ (370W) JL386A HP 1920S-48G PoE+, advanced smart managed switch , 48x 10/100/1000 PoE+ Mbps+ 4x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, PoE budget:370W, JL386A

    8230,98 kn

    6584,78 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect web upravljivi 1920S 8G PPoE+ (65W) JL383A HP 1920S-8G PPoE+, advanced smart managed switch , 4x 10/100/1000 PoE Mbps+ 4x 10/100/1000, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje vanjsko, PoE budget: 65W, JL383A

    2289,60 kn

    1831,68 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2615-8-PoE Switch HP 2615-8-PoE Switch HP 2615-8-PoE, managed, 8x 10/100Mbps + 2x10/100/1000 ili SFP porta, PoE snaga po protu do 15,4Wrackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2/3, IPv4/6 L3 (static IP prouting, RIPv1, RIPv2), Napajanje unutarnje,J9565A

    5431,25 kn

    4345,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2620-24 J9623A HP 2620-24, managed switch, 24x10/100 +2x 10/100/1000 port ili GBCI/SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutranje, J9623A

    5141,25 kn

    4113,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-24G-PoE+ Switch HP 2530-24G-PoE+ HP 2530-24G-PoE+, managed, 24x 10/100/1000Mbps PoE+, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP porta, PoE snaga 195W, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, Doživotno jamstvo Više informacija možete pronaci na linku: http://h17007.www1.hp.com/us/en/networking/products/switches/HP_2530_Switch_Series/index.aspx#tab=TAB1, Switch HP 2530-24G-PoE+ je nasljednik switcha: - HP 2520-24G-PoE Switch (J9299A)

    8592,50 kn

    6874,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2920-24G J9726A HP 2920-24G Switch, managed, 20x 10/100/1000 Mbps + 4 1000BASE-X SFP,2x module slots, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 3, Napajanje unutarnje, J9726A

    16477,50 kn

    13182,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2920-48G-POE+ J9729A HP 2920-48G-POE+ Switch, managed, 44x 10/100/1000 Mbps + 4 1000BASE-X SFP,2x module slots,PoE budget: 370W PoE rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 3, Napajanje unutarnje, J9729A

    36922,50 kn

    29538,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-24G Switch HP 2530-24G HP 2530-24G, managed, 24x 10/100/1000Mbps, 4 fixed Gigabit Ethernet SFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, Doživotno jamstvo. Više informacija možete pronaci na linku: http://h17007.www1.hp.com/us/en/networking/products/switches/HP_2530_Switch_Series/index.aspx#tab=TAB1, Switch HP 2530-24G je nasljednik switcheva: - HP 2810-24G (J9021A) - HP 2510-24G (J9279A)

    7352,24 kn

    5881,79 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2920-48G J9728A HP 2920-48G Switch, managed, 44x 10/100/1000 Mbps + 4 1000BASE-X SFP,2x module slots, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 3, Napajanje unutarnje, J9728A

    27538,75 kn

    22031,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2920-24G-POE+ J9727A HP 2920-24G-POE+ Switch, managed, 20x 10/100/1000 Mbps PoE, PoE budget: 370W PoE+ + 4 1000BASE-X SFP,2x module slots, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 3, Napajanje unutarnje, J9727A

    22005,00 kn

    17604,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-48G-PoE+ Switch HP 2530-48G-PoE+ Switch HP 2530-48G-PoE+ Switch, managed, 48x 10/100/1000Mbps PoE+ 4 fixed Gigabit Ethernet SFP porta, PoE snaga 382W, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, Doživotno jamstvo, Više informacija možete pronaci na linku: http://h17007.www1.hp.com/us/en/networking/products/switches/HP_2530_Switch_Series/index.aspx#tab=TAB1,

    14113,75 kn

    11291,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-24 J9782A HP 2530-24 Switch; L2 upravljivi switch, 24x10/100 portova + 2x 10/100/100 +2 x Gigabit eternet SFP porta, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje,IPv6, SNMP, CLI , smart, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, Auto Voice VLAN, Lifetime warranty, J9782A

    3026,25 kn

    2421,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-48 Switch J9781A HP 2530-48, managed switch, 49x10/100 +2x 10/100/1000 port ili GBCI/SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutranje, J9781A http://www8.hp.com/hr/hr/products/networking-switches/product-detail.html?oid=5385005#!tab=specs

    5965,00 kn

    4772,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L2, 2530-8G PoE+Switch J9774A Aruba 2530-8G-PoE+ Switch Managed 8 x RJ45 autosensing 10/100/1000 POE+ ports 2 x dual personality RJ45 10/100/1000 or open mini-GBIC slot Lifetime Warranty

    4353,75 kn

    3483,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch JL354A Aruba 2540 24G 4SFP+ Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 4 x 1000/10000 SFP+ ports Limited Lifetime Warranty Key features • Aruba Layer 2 switch series with static and RIP routing, ACLs, and robust QoS • Advanced security and network management tools like Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support • Convenient built-in 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Limited Lifetime Warranty

    15038,75 kn

    12031,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2930F 24G 4SFP 2530F 24G Aruba 2930F 24G 4SFP Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 4 x SFP 100/1000 Limited Lifetime Warranty - JL259A KEY FEATURES 2530F • Aruba Layer 3 switch series with VSF stacking, static, Rip and Access OSPF Routing, Tunnel Node, ACLs, and robust QoS • Consistent wired/wireless experience with Aruba AirWave and Aruba ClearPass Policy Manager • Convenient built-in 1GbE or 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Ready for innovative SDN applications with OpenFlow support • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support

    10033,75 kn

    8027,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2930F 24G 4SFP+ JL253A Aruba 2930F 24G 4SFP+ Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 4 x SFP+ 1000/10000 Limited Lifetime Warranty KEY FEATURES • Aruba Layer 3 switch series with VSF stacking, static, Rip and Access OSPF Routing, Tunnel Node, ACLs, and robust QoS • Consistent wired/wireless experience with Aruba AirWave and Aruba ClearPass Policy Manager • Convenient built-in 1GbE or 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Ready for innovative SDN applications with OpenFlow support • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support

    15487,50 kn

    12390,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba switch upravljivi L3, 2540 24G PoE+ 4SFP+ JL356A Aruba 2540 24G PoE+ 4SFP+ Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 PoE+ 4 x 1000/10000 SFP+ ports Limited Lifetime Warranty Key features • Aruba Layer 2 switch series with static and RIP routing, ACLs, and robust QoS • Advanced security and network management tools like Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support • Convenient built-in 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Limited Lifetime Warranty

    14181,56 kn

    11345,25 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch JL356A Aruba 2540 48G 4SFP+ Switch 48 x RJ45 autosensing 10/100/1000 4 x 1000/10000 SFP+ ports Limited Lifetime Warranty Key features • Aruba Layer 2 switch series with static and RIP routing, ACLs, and robust QoS • Advanced security and network management tools like Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support • Convenient built-in 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Limited Lifetime Warranty

    18213,75 kn

    14571,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch JL357A Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ Switch 48 x RJ45 autosensing 10/100/1000 PoE+ 4 x 1000/10000 SFP+ ports Limited Lifetime Warranty Key features • Aruba Layer 2 switch series with static and RIP routing, ACLs, and robust QoS • Advanced security and network management tools like Aruba ClearPass Policy Manager and Aruba Airwave • Simple deployment with Zero Touch Provisioning and cloud-based Aruba Central support • Convenient built-in 10GbE uplinks and up to 370 W PoE+ • Limited Lifetime Warranty

    22253,75 kn

    17803,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect smart upravljivi switch 1850 24G 2XGT JL170A HPE OfficeConnect 1850 24G 2XGT Switch Managed 24 x RJ45 autosensing 10/100/1000 2 x RJ45 1000/10000 ports Limited Lifetime Warranty

    6042,50 kn

    4834,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno

  • HPE OfficeConnect smart upravljivi switch 1850 48G 4XGT JL170A HPE OfficeConnect smart upravljivi switch 1850 48G 4XGT

    10216,25 kn

    8173,00 kn
    (bez PDV-a)

    Detaljno